• SK
  • PL
  • HU
  • DE

Svatba

Svatba

Svatba - svatební oznámení

Svatba je významný okamžik v životě, a proto se ho firma Pamas snaží organizátorům a návštěvníkům svatby zpříjemnit pestrou nabídkou výrobků. Vybrat si můžete z široké nabídky našich produktů - svatební oznámení, svatební poháry a jiné upomínkové předměty při příležitosti svatby.

Každá svatba zahrnuje rozesílaní pozvánek a oznámení rodině, příbuzným a ostatním známým. Firma Pamas nabízí klasické i luxusní svatební oznámení. Naše prvenství ve výrobě oznámení je založené na široké škále nápaditých návrhů, kvalitních papírů, různých barev a nových technologií použitých při tisku. Svatební oznámení Pamas osloví každého zákazníka - luxusní i klasické svatební oznámení se drží tradičních tvarů a návrhů, žertovné svatební oznámení jsou v nabídce i v netradičních tvarech a vyhotoveních.

Svatební oznámení jsou dodávané na kvalitním papíře, jehož barvu si můžete vybrat z široké nabídky. Oblíbené jsou bílé a smetanové odstíny, stejně jako i různé metalizované papíry. Zvolit si taktéž můžete barvu písma - od klasické šedé až po lesklou zlatou. V nabídce však máme i vystoupenou hnědou barvu na bázi voskového písma, která je ve světe dlouhodobě nejoblíbenější.

Vaše svatba a svatební oznámení mohou byť jedinečné i doplňky, které přidáváme na papír - stužky, mašličky, sušené květinky či srdíčka.